Co słychać w FUKS BRIX PUŁTUSK

Seniorska drużyna piłkarska rywalizuje od połowy marca w rundzie rewanżowej sezonu 2021/2022 w IV lidze mazowieckiej. Niezmiennie piłkarkom patronuje Pan Jan Kaczmarczyk, a wyniki w tym sezonie są nadal imponujące.

Co prawda na wiosnę był lekki falstart. W pierwszym meczu boiska naturalnie nie wszędzie nadawały się jeszcze do gry i nasze piłkarki przypłaciły to porażką 2:0. W kolejnych spotkaniach było tylko lepiej i drużyna z Pułtuska zwyciężała 4:1 z Piasecznem, 3:1 z Vulcanem, 2:5 z Wilanowem, 1:6 z Grodziskiem Mazowieckim oraz 4:0 z Uniwersytetem Warszawskim.

Aktualnie BRIX plasuje się po 17 kolejkach na pozycji lidera z 43 punktami i bilansem bramkowym 47:11 wyprzedzając Legię Warszawa oraz Polonię Warszawa. Dodatkowo na wiosnę debiuty w drużynie zaliczyły dwie zawodniczki z drużyny juniorskiej. Kibiców zapraszamy na kolejne spotkanie domowe, które rozegramy w niedzielę 22 maja o godzinie 11:00 na stadionie miejskim w Pułtusku, a przeciwnikiem będzie Legia Warszawa. Wcześniej, bo 15 maja Pułtuszczanki wybiorą się na mecz derbowy do Nasielska.

Trenerem drużyny jest Łukasz Załęski

Facebook
Facebook
YouTube
Email
RSS