selfie z ręki piłkarski brix pułtusk

FUKS Pułtusk aktywny także poza ligą

Zawodniczki FUKS Pułtusk urodzone w latach 2009-2010 wzięły udział w konkursie “Zielone wyzwania” którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej. Jak okazało się w rozstrzygnięciu klub z Pułtuska został zwycięzcą w etapie „Sztukmistrz”. Dziewczęta pod okiem trenerki Moniki Brzozowskiej wykonały serię piłkarskich wyzwań, które systematycznie w formie wideo przesyłały organizatorom. W nagrodę drużyna otrzymała sprzęt treningowy o wartości 2 000 zł. Trenerka Monika mogła też zabrać zawodniczki na wyjątkowy trening.

W dniach 5-6 czerwca 2021 r. nasze piłkarki były zakwaterowane w jednym z warszawskich hoteli i szykowały się do udziału w zajęciach treningowych na obiektach KS Agrykola. Jednak najlepsze miało dopiero nadejść. W niedzielne popołudnie okazało się, że trening z Fuksiarkami poprowadzi trenerka Reprezentacji Polski Nina Patalon. W oczach zawodniczek widać było podekscytowanie i pełną mobilizację. Dla takich chwil warto być systematycznym w treningu.

Konkurs wygrał zespół w składzie:, Chimkowska Alicja, Kamińska Maja, Kiela Wiktoria, Krawczyk Wiktoria, Mandziuk Zuzanna, Przybyłowska Amelia, Turadek Zuzanna, Żuk Wiktoria

Trener: Monika Brzozowska

Facebook
Facebook
YouTube
Email
RSS