7.01.2017 r. - 9. kolejka Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Lider tabeli - Wybrzeżę Klatki Schodowej

Lider tabeli: Wybrzeże Klatki Schodowej w składzie: Edgar Dżawakian, Bartosz Salamon, Kamil Jagielski, Patryk Bartczak, Patryk Zalewski, Władek Stelmach, Konrad Wiśniewski, Mateusz Grzela, Łukasz Rurant, Łukasz Zalewski

W dniu 7.01.2017 r. w gościnnej hali sportowej Zespołu Szkół Nr 4 w Pułtusku odbyła się 9. kolejka Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk oraz o nagrody sponsorów: firmy „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, firmy „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku, a także Starostwa Powiatowego.

MECZ NR 48: FC Niemcy – Chłopaki 1-2

bramki:
FC Niemcy: Przybyłowski Patryk 1
Chłopaki: Boligłowa Tomasz 1, Żmijewski Artur 1

MECZ NR  49: Popławy – MOSiR 2000 9-4

bramki:
Popławy: Miłoszewski Mateusz 3, Stępkowski Andrzej 2, Gierek Grzegorz 1, Rzemek Grzegorz 2, Paś Marek 1
MOSiR 2000: Kiela Mateusz 1, Godlewski Jakub 1, Ścibiorski Mateusz 1, Skoczylas Mateusz 1

MECZ NR  50: FC Koszary – 000 Cześć 8-1

bramki:
FC Koszary: Golianek Łukasz 2, Kłosiński Damian 2, Baka Tadeusz 1, Tuszyński Stanisław 2, Salamon Sebastian 1
000 Cześć: Pachocki Michał 1

MECZ NR  51: Popławy – AC Kadłubki 9-2

bramki:

Popławy: Miłoszewski Mateusz 1, Rzemek Grzegorz 5, samobójcza 1, Gierek Grzegorz 1, Stępkowski Andrzej 1
AC Kadłubki: Stanisz Grzegorz 1, Dmitruk Kola 1

MECZ NR  52: Narew – Wybrzeże Klatki Schodowej 0-2

bramki:
Wybrzeże Klatki Schodowej: Dżawakian Edgar 1, Jagielski Kamil 1

MECZ NR  53: Czasoumilacze – Fortuna Szelków  6-2

bramki:
Czasoumilacze: Chlubiecki Mariusz 2, Cieślak Piotr 2, Groszkowski Jakub 1,Wawreczko Mateusz 1
Fortuna Szelków: Komsta Eryk 1, Todrzak Adam 1

MECZ NR 54: FC Koszary – Chłopcy do Bicia 5-2

bramki:
FC Koszary: Tuszyński Stanisław 2, Kłosiński Damian 2, Baka Tadeusz 1
Chłopcy do Bicia: Kłoszewski Patryk 1, Szczerba Łukasz 1

Mecze sędziują Mariusz Gajkowski, Grzegorz Miłoszewski i Włodzimierz Foltyn.

Tabela po 9. rundach

Miejsce Nazwa drużyny Liczba meczy Punkty Bramki
1. Wybrzeże Klatki Schodowej 9 25 62-12
2. FC Koszary 9 25 52-11
3. Narew 9 24 75-20
4. Czasoumilacze 9 22 43-16
5. Chłopaki 9 18 38-22
6. Popławy 8 13 34-23
7. Fortuna Szelków 9 10 23-30
8. FC Niemcy 8 9 29-41
9. MOSiR 2000 10 9 30-44
10. 000 Cześć 9 9 29-47
11. Chłopcy do Bicia 8 3 17-54
12. AC Kadłubki 9 3 23-80


Klasyfikacja króla strzelców:
17 bramek – Żmijewski Artur
16 bramek – Kłosiński Damian
15 bramek – Chlubiecki Mariusz
14 bramek – Zalewski Patryk, Olejnik Łukasz
13 bramek –  Tuszyński Stanisław, Michałowski Kamil
12 bramek – Salamon Bartosz, Dżawakian Edgar, Pachocki Michał
11 bramek – Kuczyński Grzegorz
10 bramek – Laskowski Hubert
9 bramek – Oryszewski Paweł, Groszkowski Jakub, Miłoszewski Mateusz, Rzemek Grzegorz, Godlewski Jakub
8 bramek –  Grzela Mateusz, Golianek Łukasz, Cieślak Piotr, Kłoszewski Patryk
7 bramek – Jagielski Kamil,  Salamon Sebastian, Orłowski Kamil, Rurka Mateusz, Boligłowa Tomasz
6 bramek – Pazdrąg Jarek, Michalski Marcin, Dziczek Mariusz, Stanisz Grzegorz

Pomysłodawcą i sędzią głównym ligi jest Włodzimierz Foltyn. Organizatorem ligi jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku, a współorganizatorem Zespól Szkół Nr 4 w Pułtusku i Starostwo Powiatowe.

Następne mecze Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej

odbędą się w soboty: 14 stycznia i 28 stycznia 2017 r. oraz w niedzielę 15 stycznia 2017r.,

tradycyjnie w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 4 przy ul. New Britain 1 w Pułtusku.

Zagrają:

14 stycznia - sobota

16:00 MOSiR 2000 - CHŁOPAKI

16:40 CHŁOPCY DO BICIA - WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

17:20 FORTUNA SZELKÓW - 000 CZEŚĆ

18:00 CHŁOPCY DO BICIA  - FC NIEMCY

18:40 CZASOUMILACZE - AC KADŁUBKI

19:20 NAREW  - FC KOSZARY

20:00 POPŁAWY - FC NIEMCY

15 stycznia - niedziela

9:20 CZASOUMILACZE - WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

10:00 000 CZEŚĆ - CHŁOPCY DO BICIA

10:30 FC NIEMCY - AC KADŁUBKI

11:10 POPŁAWY - FORTUNA SZELKÓW

godz. 12:00

TURNIEJ PIŁKARSKI WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

"Gramy o Tort Owsiakowy"

21.01.2017 r. - sobota

16:00 MOSiR 2000 – FC NIEMCY

16:40 AC KADŁUBKI – FC KOSZARY

17:20  FORTUNA SZELKÓW – CHŁOPCY DO BICIA

18:00 NAREW - CHŁOPAKI

18:40  WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ – POPŁAWY

Do końca rozgrywek I rundy do rozegrania zostały mecze:

Narew – Czasoumilacze

Chłopaki – FC Koszary

000 Cześć - Popławy

Włodzimierz Foltyn
MOSiR