U-14 (rezerwy). Wyjazdowe zwycięstwo rzutem na taśmę

W niedzielę (8.10) druga drużyna Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) udała się do Ostrowi Mazowieckiej na kolejny mecz ligowy.

Podopieczni trenera Konrada Mroziewicza znajdujący na pozycji wicelidera w ligowej tabeli tym razem byli kierowani z ławki przez trenera Michała Sępławskiego. Pułtuski zespół, w którym brakowało kilku kluczowych zawodników, wystąpił w lekko defensywnym ustawieniu. Skuteczne bronienie i kontrataki miały być planem na wywiezienie z Ostrowi Mazowieckiej kolejnych trzech punktów. Jak się później okazało dobrana przez szkoleniowców taktyka była strzałem w dziesiątkę. Gospodarze przeważali na boisku jednak Młode Orły skutecznie broniły dostępu do swojej bramki. Przyjezdni atakowali sporadycznie, ale skutecznie. Na cztery minuty przed końcem spotkania pułtuszczanie zdobyli zwycięskiego gola po uderzeniu z rzutu wolnego.

OSTROVIA OSTRÓW MAZ. - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK
0 - 1
(0-0)

Czas gry: 2x35 min.

Bramki:
Młode Orły:
66' Pawlak

Skład: Piętka Kacper - Rogulski Wiktor, Osiewicz Gabriel, Pawlak Igor, Dana Jakub - Woś Szymon, Sępławski Kacper, Sikorski Kacper - Ulatowski Mateusz, Turadek Kacper, Kornalewski Jakub,
Zagrali również: Sadziak Dawid, Stanisz Wiktor,
Trenerzy: Mroziewicz Konrad, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl