Najnowsze wiadomości z pułtuskich kortów

Pułtusk wzbogacił o nowy obiekt sportowy. W minioną sobotę 7 października odbyło się uroczyste otwarcie krytych kortów tenisowych White Red Tennis Club zlokalizowanych przy ul. Grabowej.

Otwarcie klubu tenisowego nie mogło obyć się bez sportowych emocji. Zaraz po zakończeniu oficjalnych uroczystości, swoje umiejętności gry w tenisa ziemnego zaprezentowały dzieci i młodzież ze Szkoły Tenisa Ziemnego H.B. TENIS prowadzonej przez p. Henryka Bednarka. Następnie rozpoczął się turniej deblowy dla dorosłych, do którego zgłosiło się 16(!) zawodników z Pułtuska, Ciechanowa, Przasnysza, Serocka i Legionowa. Partnerzy deblowi zostali dobrani w drodze losowania. Po rozegraniu drabinki turniejowej, do finału zakwalifikowały się pary: Tomasz Wanielista/Sławomir Zakolski oraz Kacper Wanielista/Dawid Bednarek. Bardzo zacięty pojedynek wyłonił zwycięzców, którymi została pierwsza para. Trzecie miejsce zajęli Robert Jankowski/Krzysztof Kałuża. Najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk właścicieli nowych kortów państwa Różańskich pamiątkowe medale oraz statuetki MOSiR-u.

We wrześniu br., podczas XX Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza, tradycyjnie odbył się Otwarty Turniej Deblowy Tenisa Ziemnego  pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk Krzysztofa Nuszkiewicza, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.  Ze względu na warunki atmosferyczne, w ramach testowania nawierzchni nowych kortów, gry odbywały się w klubie White Red Tennis. Do turnieju zgłosiło się 10 par, z których wyłoniono pary finałowe: Andrzej Kamiński/Maciej Żytkiewicz oraz Mirosław Zalewski/Stanisław Koczerwski. Dopiero w tie-breaku lepsza okazała się para Kamiński/Żytkiewicz. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane  przez Burmistrza Miasta Pułtusk. Po turnieju, na wszystkich zawodników i wiernych kibiców czekała miła niespodzianka w postaci poczęstunku ufundowanego przez właścicieli White Red Tennis Club - państwa Różańskich.  Organizatorzy dziękują p. Mariuszowi Kalinowskiemu za pomoc w przygotowaniu i sędziowanie turnieju.

Powstanie nowoczesnych krytych kortów tenisowych niewątpliwie  znacząco wpłynie na rozwój tej dyscypliny sportu w naszym mieście i jest doskonałą alternatywą dla mieszkańców na aktywne spędzanie wolnego czasu.


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu

GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>


HONORUJEMY KARTY: KORTY TENISOWE MOSiR

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>

Rezerwacje kortów przyjmuje p. Mariusz Kalinowski pod numerem telefonu 883 905 359


REGULAMIN KORTÓW >>