U-15. Trampkarze przypieczętowali awans

 

W sobotę (8.06) zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) udał się do Ostrowi Mazowieckiej, by rozegrać ostatni mecz ligowy sezonu 2018/2019.

Przeciwnikiem pułtuszczan tym razem był zespół tamtejszej Ostrovii. Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Podopieczni trenera Michała Sępławskiego stworzyli sobie kilka stuprocentowych szans, jednak mieli problem z pokonaniem dobrze dysponowanego bramkarza. Przyznany został im także rzut karny, jednak on też nie został przez pułtuszczan wykorzystany. Po zmianie stron nasi chłopcy do dobrej gry dołożyli także skuteczność. Kilkanaście minut po wznowieniu gry, po dwóch składnych akcjach zadali rywalom dwa szybkie ciosy, które znacznie przybliżyły ich do wygranej. Zawodnicy Ostrovii również mieli swoje okazje, przeważnie po szybkich kontratakach. Właśnie po jednym z nich, na dwadzieścia minut przed końcem spotkania udało im się zdobyć trafienie kontaktowe. Jednak mimo kilku sytuacji obu drużyn wynik nie uległ już zmianie i to pułtuszczanie udowodnili, że awans do I Ligi Wojewódzkiej im się jak najbardziej należał.

OSTROVIA OSTRÓW MAZ. - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

1 - 2

(0-0)

Czas gry: 2 x 40 min.

Bramki:

Młode Orły:

53' Makowski (as. Ulatowski)
58' Kaźmierczak (as. Makowski)

Skład: Grzywacz Tomasz - Osiewicz Patryk, Jaskulski Krystian, Gemza Gerard, Sadziak Dawid - Wielechowski Patryk, Sępławski Kacper, Burawski Jakub - Makowski Mateusz, Kaźmierczak Kacper, Kornacki Bartłomiej.

Zagrali również: Waszkiewicz Bartłomiej, Ulatowski Mateusz, Stanisz Adrian, Stanisz Wiktor.

Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359