V Pułtuski Turniej Siatkówki Plażowej

W niedzielę 14 lipca br. na plaży miejskiej odbył się V Pułtuski Turniej Siatkówki Plażowej  o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Turniej przygotował i sędziował Przemysław Kowalski. W tym roku pogoda dopisała siatkarzom plażowym i można było oglądać ich zmagania na piasku w blasku słońca. W turnieju wzięło udział 6 par m.in  z Warszawy, Nasielska, Lipowca Kościelnego, Makowa Mazowieckiego oraz Pułtuska. Turniej został rozegrany systemem pucharowym i trwał nieprzerwanie od godziny 9:00 do godziny 16:00, dostarczając wielu emocji oraz znakomitych zagrań. Mecz o trzecie miejsce przyniósł wiele emocji, a o zwycięstwie musiał decydować tie-break. Ostatecznie para z Warszawy Sylwester Skuza i Krzysztof Szubarczyk zwyciężyli 2:1 parę Tomasz Szymborski i Sebastian Kosak (Maków Mazowiecki). W Finale nie mieli sobie równych Michał Drajer i Paweł Burczak (Nasielsk), pokonując zdecydowanie parę Łukasz Cichocki  i Damian Bierdnik (Lipowiec Kościelny). Warto dodać, że turniej stał na wysokim poziomie. Cieszy nas fakt, że coraz chętniej przybywają do naszego miasta zawodnicy z różnych miejscowości.

Podziękowania należą się sponsorom turnieju - "Karczma Wielka Lipa" – Anna i Łukasz Strzelczyk, "Orbisfera" - Marcin Skoczeń, "AnzoSport" - Marcin Czubkowski.

fotorelacja: Przemysław Kowalski

sędzia główny turnieju


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359