TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

W dniu 21.09.2019r. odbył się turniej deblowy tenisa ziemnego z okazji Dni Patrona Miasta Pułtuska o puchar Burmistrza Miasta Pułtuska i dyrektora BNP Paribas o/Pułtusk. Do turnieju zgłosiło się 10 par, m.in z Ciechanowa, Przasnysza, Warszawy i Pułtuska. W finalne spotkały się pary Piotr Humięcki/Mateusz Gostkowski (Ciechanów), oraz Tomasz Węgłowski/Mariusz Kalinowski (Pułtusk). Zwyciężyła para z Ciechanowa. Gratulujemy. Trzecie miejsce zajęła para Tomasz Kumiński/Grzegorz Nałęcz, która wygrała z parą Adam Ambroziak/Jerzy Lesiuk. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, oraz bony do realizacji w sklepie Anzosport w Pułtusku. FOTORELACJA