BRIX Pułtusk nadal na zwycięskiej drodze.

BRIX Pułtusk nadal na zwycięskiej drodze.
W ostatni weekend Klub Pana Jana Kaczmarczyka konfrontował siły z Jantarem Ostrołęka, czyli drużyną, która zawsze grała w wyższej lidze niż Pułtuszczanki.

 

 

Okazja do zmierzenia sił była więc tylko w meczach sparingowych, gdzie testowaliśmy różne warianty gry. Dotychczas wszystkie mecze towarzyskie rozstrzygane były na korzyść Ostrołęczanek. 6 października doszło jednak między drużynami do pierwszego spotkania o punkty. Lepsza okazała się drużyna z Pułtuska prowadzona przez trenera Łukasza Załęskiego, która w pierwszej połowie wyraźnie przeważała i stworzyła sobie dużo więcej sytuacji do strzelenia bramki niż bardziej doświadczony przeciwnik. Wynik po pierwszej połowie brzmiał jednak 1:1 i spotkanie rozstrzygnęło się po przerwie. BRIX wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał juz do końca spotkania.
BRIX po 6 meczach z dorobkiem 13 punktów zajmuje obecnie 4 pozycję tracąc do trzech liderujących drużyn dwa punkty. Bilans bramkowy Pułtuszczanek to 21:9. Kolejne spotkanie Drużyna z Pułtuska rozegra w Płońsku z DAFem i będzie miała okazję zamienić się z rywalem miejscami w tabeli. DAF zajmuje obecnie 3 miejsce z 15 punktami i bilansem bramek 21:10. Do rozegrania w rundzie jesiennej zostało jeszcze pięć meczy.

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359