Relacja Janusza Pawlaka z XI Rodzinnego Rajdu Rowerowego

TO BYŁ RAJD!


W dniu 4 czerwca odbył się XI Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk.

Więcej…
 
16.10.2016 r. Niedzielny rajd rowerowy MOSiR okiem uczestniczki Elżbiety Brengos


Z obawą patrzyłam na prognozy pogody na niedzielę, zwłaszcza po zimnej i wietrznej „pułtuskiej  hubertowskiej” sobocie. Jednak już od rana na niebie rządziło niepodzielnie słońce, chociaż wiatr nie odpuszczał!

Więcej…
 
23.05.2015 r.- Rajd Rowerowy

Na  rowerach


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku, Kuźnia Kurpiowska w Pniewie, Stowarzyszenie Puszcza Biała – Moja Mała Ojczyzna oraz grupa rowerowa „Zdrowo Zakręceni” z Pułtuska, w dniu 23 maja 2015r. byli organizatorami rajdu pod hasłem „Moja Rowerowa Rodzina”.

Więcej…
 
25.05.2014 r. Rajd Rowerowy

Na rowerach w plenerze!

W dniu 25 maja 2014r. w niedzielny, przepiękny, słoneczny dzień grupa sympatyków  wycieczek rowerowych w asyście radiowozów Policji  startując  z Rynku w Pułtusku pojechała na rajd.

Więcej…
 
15.05.2011 r. Rajd

Rajd rowerowy do Rezerwatu Stawinoga

01 (104)

15 maja 2011 odbył się rajd rowerowy do Rezerwatu Stawinoga. Czternastu rowerzystów wyruszyło spod fontanny o godzinie 9.00. W rajdzie towarzyszył nam pan Janusz Pawlak, przedstawiciel MOSiRu, a Straż Miejska zabezpieczała nasze przejazdy przez ulice i pilnowała naszego bezpieczeństwa. Jechaliśmy wałami wzdłuż Narwi i co pewien czas zatrzymywaliśmy się żeby odpocząć  oraz podziwiać otaczające nas zielone drzewa, świeżą zieleń traw i kwitnące kwiaty.

Więcej…
 
22.05.2016 r. - Rajd Rowerowy

„Witaj Wiosno”


Dwudziestego drugiego maja 2016 r. odbył się IX Rodzinny Rajd Rowerowy pod hasłem „Witaj Wiosno” z przewodnikiem, edukatorem przyrodniczo-leśnym Panem Adamem Gadomskim.

Więcej…
 
Rowerem Bezpiecznie do Celu

W dniu 4 lipca 2014 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach ogólnopolskiej kampanii na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych rowerzystów "Rowerem Bezpiecznie do Celu" odbył się rajd i konkurs bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Rajd został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Pułtusku oraz Burmistrza Miasta Pułtusk.

Więcej…
 
Rajd rowerowy 2013-05-12

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku, Kuźnia Kurpiowska w Pniewie, Stowarzyszenie Puszcza Biała – Moja Mała Ojczyzna oraz grupa rowerowa „Zdrowo zakręceni” z Pułtuska w dniu 12 maja 2013r byli organizatorem rajdu pod hasłem „Moja Rowerowa Rodzina”.

Więcej…