16.12.2017r. - 2. turniej Grand Prix w ramach rozgrywek Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki

 
Zapraszamy do udziału w Turniejach Halowej Ligi Piłki Nożnej 40-latków

 
Mikołajkowe Pływanie

MIKOŁAJKOWE  ZAWODY  PŁYWACKIE

W sobotę 9 grudnia 2017 r. po raz dziewiąty na Pływalni MOSiR odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych.

Więcej…
 
2.12.2017r. – 6. kolejka Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Na zdjęciu drużyna "Czasoumilacze"

W sobotę 2 grudnia br. w gościnnej hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku odbyła się 6. kolejka Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk, o nagrody sponsorów: firmy „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, firmy „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
Kolejne sukcesy Franka Łyszkowskiego i Róży Sęczkowskiej

Zawodnicy UKS Posejdon Pułtusk: Róża Sęczkowska /2008/ i Franek Łyszkowski /2009/ w piątek  1 grudnia podjęli rywalizację w okręgowych zawodach pływackich w Warszawie.

Więcej…
 
Wyniki 5. kolejki Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Liderzy tabeli

W sobotę 25 listopada br. w gościnnej hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku odbyła się 5. kolejka Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk, o nagrody sponsorów: firmy „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, firmy „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
Wyniki 5. turnieju z cyklu Grand Prix w tenisie stołowym

W dniu 8.12.2017r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się piąty turniej XVII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Banku BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Pułtusku, Państwa Doroty i Jacka Garusów, Firmy „Garda” Sp. z o.o., Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku oraz Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
Mistrz PALS traci punkty

W niedzielę 3 grudnia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pułtusku została rozegrana trzecia kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2017/18. Pojedynki siatkarskie były bardzo ciekawe, a rozstrzygnięcia zaskakujące.

Więcej…
 
1.12.2017r. - Tenis Stołowy


W dniu 1.12.2017r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się czwarty  turniej XVII edycji Grand Prix w tenisie  stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów:  Banku BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział   w Pułtusku, Państwa Doroty i Jacka Garusów, Firmy „Garda” Sp. z o.o., Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku oraz Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
Super granie w PALS

W niedzielę 26 listopada w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pułtusku rozegraliśmy drugą kolejkę Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2017/18.

Więcej…
 
24.11.2017 r. - 3. turniej z cyklu Grand Prix w tenisie stołowym

W dniu 24.11.2017 r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się trzeci turniej XVII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów:  Banku BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział   w Pułtusku, Państwa Doroty i Jacka Garusów, Firmy „Garda” Sp. z o.o., Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku oraz Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23/692 81 29

kasy - tel. 23/692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu

GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>


HONORUJEMY KARTY:

Ankieta

Jaka jest twoja ulubiona dyscyplina sportowa
 

PALK
palk