wszyscy siatkarze ustrawieni są pod siatkom i pozują do zdjecia

IX Turniej siatkówki plażowej dla pary z Nasielska

W dniu 11.07.2020 r. na plaży miejskiej został rozegrany IX Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk. Po raz kolejny pogoda dopisała siatkarzom.

Do Turnieju zgłosiło się sześć drużyn m.in. z Różana, Ostrołęki, Nowego Dworu Mazowieckiego, Nasielska i Warszawy. Turniej został rozegrany systemem pucharowym po wcześniejszej grze w grupach. W meczu o 3 miejsce spotkały się pary z Ostrołęki (Krajewski/Kwiatkowski) i Różana (Wiedeński/Osłowski). Lepsza w tej potyczce okazała się para z Różana wygrywając w tie breaku 2:1 i tym samym wskakując na najniższy stopień podium. W finale zaś spotkały się pary z Nasielska i Nowego Dworu Maz. (Drajer/Koziara) i (Wiśniewski /Burczak). Tu szybko swoje warunki postawili Wiśniewski i Burczak pewnie zwyciężając obydwie partie (2:0) i tym samym wygrywając cały turniej. Najlepszym siatkarzem turnieju został wybrany zawodnik z Nasielska Kacper Wiśniewski. Puchary oraz nagrody rzeczowe wręczył sędzia główny turnieju Przemysław Kowalski.

Kolejny turniej siatkówki plażowej odbędzie się na początku miesiąca sierpnia. Szczególne podziękowania należą się sponsorowi turnieju – sklepowi sportowemu “AnzoSport” – Marcin Czubkowski.