zdjęcie przedstawiające piłkarkę drużynyt brix pułtusk podczas meczu

Juniorki FUKS coraz śmielej punktują, remis i zwycięstwo

Drużyna piłkarska dziewcząt FUKS Pułtusk grająca w lidze z chłopcami prezentuje się w rozgrywkach coraz lepiej. W ostatni weekend zawodniczki rozegrały mecz wyjazdowy z Liderem Zakroczym, który w swoich 4 meczach ligowych zdobył do tej pory 12 punktów. Wróciliśmy z niedosytem, ponieważ gra naszej drużyny wyglądała bardzo dobrze, radziliśmy sobie w defensywie z atakami rywala, zdecydowanie mądrzej rozgrywaliśmy piłkę i tworzyliśmy klarowne sytuacje do zdobycia bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, ale nauka i pozytywne wrażenia są naszą największą wygraną z tego spotkania.

W poniedziałek kolejne wyzwanie postawił przed dziewczynami zespół z Nowego Miasta. Tym razem zawodniczki z Pułtuska okazały się skuteczniejsze i nasza drużyna odniosła zwycięstwo 5:1.

Do końca rozgrywek pozostały jeszcze 4 kolejki. Zbieramy więc doświadczenie i podchodzimy do kolejnych spotkań z chęcią przenoszenia umiejętności na wyższy poziom.

Drużyna dziękuje też Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Pułtusku. Dzięki Jego wsparciu możemy uczestniczyć w rozgrywkach, a ostatni mecz był okazją do zaprezentowania nowych stroi meczowych, które pozyskaliśmy właśnie dzięki MOSiR.

Obecnie drużynę tworzy 25 zawodniczek urodzonych w latach 2006-2010. Zapraszamy do treningów każdą dziewczynę, która marzy o  piłkarskiej przygodzie, meczach i nowych znajomościach.

Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 17:00 – 18:30 na stadionie MOSiR.

Trenerem drużyny jest Łukasz Załęski

Facebook
Facebook
YouTube
Email
RSS