KLUBY, STOWARZYSZENIA I SZKÓŁKI

 

Kluby sportowe, stowarzyszenia, sekcje i szkółki działające w naszym mieście:

 
1.      Miejsko Ludowy Klub Sportowy Nadnarwianka Pułtusk – Paweł Komorowski – tel.: 604-520-172
·         Piłka nożna
·         Strzelectwo sportowe
·         Szachy
2.      Uczniowski Klub Sportowy Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk – Paweł Brodzki – tel.: 501-136-132
·         Piłka nożna
3.      Futbolowy Uczniowski Klub Sportowy BRIX Pułtusk – Andrzej Stępkowski – tel.: 668-843-186
·         Piłka nożna
4.      Uczniowski Klub Sportowy ZRYW Pułtusk Andrzej Krawczyński – tel. 604-877-083
·         Piłka siatkowa
5.      Uczniowski Klub Sportowy Posejdon – Mariusz Osica – tel.: 515-156-693
·         Pływanie
6.      Miejski Klub Sportowy Narew Zdzisław Pieńkos – tel. 603-722-002
·         Podnoszenie ciężarów
·         Kulturystyka
7.      Młodzieżowy Klub Sportowy Pułtusk Sławomir Krysiak – tel.: 503-613-702
·         Lekkoatletyka
·         Pięciobój nowoczesny
8.      Klub Sportowy Semiramida Cezary Rzepnicki – tel. 509-276-344
·         Kickboxing
9.      Młodzieżowy Klub Sportowy Walki KAN Pułtusk – Piotr Szwejkowski – tel.:508-132-761
·         Taekwondo
10.  Szkoły Pływania
·         „Akademia Aktywnego Malucha” – Sylwia Befinger – tel.: 663-750-742
·         „Frajda Piotr Dzierżanowski – tel.: 505-845-074
·         ” Maciej Szczesik – tel.: 693-133-350
·         „Kormoran” – Tomasz Kaczmarczyk – tel.: 504-705-486
·         „Nemo” – Kamil Michałowski – tel.: 666-983-176
·         „Rekinek” – Mariusz Mroziewicz – tel.: 725-323-350
·         „Delfin” –„Easy Swimming” – Paweł Dagis – tel.: 503-353-308
11.  Klub Sztuk Walki “Senshi” Pułtusk – Marcin Dąbrowski tel.: 512-890-711

·         Karate Kyokushin

12.  Klub Sportowy “Karate – Jitsu” – Marek Skiba – tel.: 501-223-733

·         Karate Shidokan

13.  Sekcje rekreacyjne i sportowe MOSiR tel. 23 692-02-67
·        Tenis stołowy – Zbigniew Chodkowski – tel.: 518-758-998
·         Piłka koszykowa – dziewcząt (seniorki) – Łukasz Miłoszewski – tel.: 509-159-890
·         Badminton – Jakub Affelski – tel. : 668-912-712

·         Piłka Nożna – Łukasz załęski – tel.: 507-766-928, Monika Brzozowska – tel.: 509-266-799

·         Lekkoatletyka – Andrzej Krawczak – tel.: 512-648-424

·         Piłka koszykowa chłopców i dziewcząt (sekcja młodzieżowa) – Konrad Putrzyński – tel.: 501-136-052