PIŁKARKI NA PARKIECIE

W sobotę 8 lutego odbyła się już IV edycja turnieju halowego BRIX Pułtusk pod patronatem firmy Drogi i Mosty Pana Jana Kaczmarczyka.

Tej zimy klub wprowadził do turnieju kilka innowacji względem ubiegłych lat. Zmieniliśmy miejsce rozgrywania zawodów na halę sportową przy SP2 i przy tej okazji dziękujemy za gościnność Pani Dyrektor Krystynie Estkowskiej oraz pracownikom szkoły. Zmiany nastąpiły też w formule turnieju. Udział wzięło nie 10 drużyn jak w poprzednich edycjach, a 5 zespołów, co zagwarantowało krótki czas oczekiwania na mecze oraz pokaźny czas gry dla każdej drużyny (graliśmy III rundy systemem “każdy z każdym”).

Kolejnym ważnym dla naszej seniorskiej drużyny faktem, było wprowadzenie do gry zawodniczek z drużyny juniorek oraz nowych zawodniczek. Na boisku pojawiły się 3 nowe zawodniczki oraz 4 juniorki trenujące na co dzień w młodszej grupie. Rzecz jasna odbiło się to na wyniku końcowym, jednak celem nadrzędnym było umożliwienie młodzieży uczestnictwa w seniorskiej rywalizacji.

Nagrody indywidualne

Najlepsza Zawodniczka
Oliwia Czarnocka (KS Raszyn)

Najskuteczniejsza strzelczyni
Aleksandra Synowiec (Królewscy Płock)

Najlepsza bramkarka
Sylwia Dorocka (BRIX Pułtusk – debiutująca juniorka)

Klasyfikacja drużynowa

1. KS Raszyn 27 punktów
2. Królewscy Płock 21
3. Dream Team 15
4. BRIX Pułtusk I 15
5. BRIX Pułtusk II 3 (zagrały 3 juniorki)

Pułtuskie piłkarki już od następnego treningu wychodzą z hali, aby trenować pod gołym niebem i za siedem tygodni zaprosić kibiców na pierwsze spotkanie ligowe.

Facebook
Facebook
YouTube
Email
RSS