ROZPOCZĘCIE RUNDY WIOSENNEJ

W sobotę pierwsza drużyna trampkarzy wybrała się do Ciechanowa, aby rozegrać swój pierwszy mecz w sezonie. Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, z naszej strony gra była chaotyczna co wykorzystali nasi przeciwnicy, odbyła się wymiana bramka za bramkę. Natomiast w drugiej połowie popełniliśmy mniej błędów w obronie, stworzyliśmy sobie dużo sytuacji, po jednej z nich zdobyliśmy zwycięską bramkę. Dzięki czemu do Pułtuska wróciliśmy z trzema punktami!#U14#TRAMPKARZ#PIERWSZADRUŻYNA MKS CIECHANÓW – MOSiR MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK 2:3

Ciechanów / 20.03.2021 / godz. 10:00