Rozstrzygniecie X Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk

W dniu 08.08.2021 r. na plaży miejskiej w Pułtusku został rozegrany X Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk. Już od samego rana turniej stał pod wielkim znakiem zapytania z powodu niesprzyjającej pogody. Ostatecznie do turnieju zgłosiło się 7 par m.in. Pułtuska, Olsztyna, Ostrołęki, Rawy Mazowieckiej, Łodzi, Płocka i Nasielska. Graliśmy systemem brazylijskim. Trzeba przyznać że ten turniej stał na wysokim i wyrównanym poziomie bo już od w fazy ćwierćfinałowej prawie każdy mecz kończył się tie-breakiem. W meczu o 3 miejsce zwyciężyła para Kowalski/Dobrowolski (Olsztyn/Ostrołęka) pokonując pare Strożek/Kobielewski (Rawa,Mazowiecka, Łódź) wynikiem 2:1. Finał obfitował w bardzo widowiskowe akcje obu drużyn. Walka była zacięta do ostatniego punktu, ostatecznie zwyciężyła para z Nasielska Wiśniewski/Burczak pokonując 2:1 pare z Płocka Lewandowski\ Jankowski. Zawodnikiem MVP został wybrany Pawel Burczak. Puchary oraz nagrody rzeczowe wręczył sędzia główny turnieju Przemysław Kowalski. Kolejny turniej siatkówki plażowej można zaliczyć do bardzo udanych. Cieszy fakt ze o naszych turniejach jest głośno w różnych miastach Polski. Szczególne podziękowania za wsparcie sponsorskie dla Pana Marcina Czubkowskiego sklep ANZOSPORT.