Obraz przedstawiający planszę do szachów

Szachiści na Mistrzostwach Mazowsza

W dniach 8-9 maja 2021 r. w Warszawie zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów. Wśród 34 drużyn z całego Mazowsza wystartowali młodzi szachiści MLKS Nadnarwianka Pułtusk. Zawody zostały rozegrane na dystansie 7 rund w tempie gry 55’+5″ na ruch. Po bardzo dobrych i emocjonujących partiach nasza drużyna ukończyła mistrzostwa na bardzo wysokim 5. miejscu, zdobyła 10 pkt. po pięciu zwycięstwach i dwóch porażkach. MLKS Nadnarwianka Pułtusk wystąpiła w składzie: kapitan Dawid Wolny, Krzysztof Przybysz, Ian Seo, Jan Kaczorowski, Marcelina Komorowska, Anna Stolarz, rezerwowi Dominik Pankratjew i Adam Bujnowski. Indywidualnie w grupie C-14 srebrny medal zdobył Ian Seo, w grupie D-18 brązowy medal wywalczyła Marcelina Komorowska.