TURNIEJ BRIX CUP I EVENT POKONAJ MISTRZA

Już w najbliższą niedzielę 29 sierpnia do Pułtuska zawitają takie marki piłkarskie jak Legia Warszawa, Górnik Łęczna, czy Stomil Olsztyn.

Wszystko za sprawą imprezy organizowanej przez BRIX Pułtusk. W zasadzie będą to dwie imprezy sportowe, które zagoszczą jednocześnie na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 2A.

Imprezą otwartą skierowaną szczególnie do młodszej części Pułtuszczan i mieszkańców Powiatu Pułtuskiego, będzie EVENT PIŁKARSKI “POKONAJ MISTRZA”.

To wydarzenie, organizowane przez UKS FUTURE IS NOW, które daje wiele możliwości zwłaszcza jeśli interesujesz się piłką nożną, a znajdziesz tu:

*PONAD 20 ATRAKCJI PIŁKARSKICH

* GWIAZDY PIŁKARSKIE

*WYZWANIA PIŁKARSKIE Z NAGRODAMI

* DMUCHAŃCE

WSZYSTKO ZA DARMO, A JESZCZE NAGRADZAMY ZA AKTYWNOŚĆ

Szczegóły eventu “Pokonaj Mistrza” w linku poniżej

https://projektpilkarz.pl/lib/fb2dvf/Prezentacja—Pokonaj-Mistrza-2021-ks5tikbl.pdf?fbclid=IwAR26b60kz_QEwO-_t7GY_Gxl0tYigoIGlKUfRXfw3DNyzgcqE-ur77X7LDI

Imprezą towarzyszącą będzie piłkarski turniej dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych. Pułtuszczankom oprócz wymienionych wyżej klubów przyjdzie stanąć w szranki z uznanymi w piłce kobiecej ekipami z Warszawy, czy innych miast jak chociażby Skierniewice, Ostrołęka, Raszyn, czy Bieżuń.

RAZEM Z BRIX PUŁTUSK i UKS FUTURE IS NOW IMPREZĘ ORGANIZUJĄ NIEZASTĄPIENI

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

https://drogiimosty.com.pl

https://brix.net.pl

Miasto Pułtusk

Powiat Pułtuski – Starostwo Powiatowe w Pułtusku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku

Spraw sobie niezapomniane zakończenie wakacji w ostatnią niedzielę sierpnia na stadionie w Pułtusku w godzinach 9:00-16:00

Film Promo z poprzednich edycji

Facebook
Facebook
YouTube
Email
RSS