VII Pułtuski Turniej Siatkówki Plażowej na wysokim poziomie

W niedzielę 5. lipca br. na plaży miejskiej w Pułtusku odbył się VII Pułtuski Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Turniej przygotował i sędziował Przemysław Kowalski.

Tym razem pogoda znowu dopisała siatkarzom plażowym i można było oglądać ich zmagania na piasku w blasku słońca. W turnieju wzięło udział 7 par m.in z Warszawy, Nasielska, Płocka i Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Pułtuska. Turniej został rozegrany systemem brazylijskim i trwał nieprzerwanie od godziny 9:00 do godziny 15:00 dostarczając wielu emocji oraz znakomitych zagrań.

W meczu o trzecie miejsce spotkały się pary: Kacper Wiśniewski/Paweł Burczak (Nasielsk) z Krzysztof Ziębą/Damian Wojciuk (Warszawa) mecz ten od początku przebiegał jednostronnie na korzyść pary z Nasielska, a świetnymi zagrywkami popisywał się K. Wiśniewski co szybko przełożyło się na końcowy wynik meczu (2:0).

W Finale nie mieli sobie równych Michał Drajer i Mikołaj Pawłowski (Nasielsk, Warszawa) pokonując zdecydowanie parę Łukasz Szypryt i Patryk Szulecki (Płock) kończąc mecz wynikiem również 2:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mikołaj Pawłowski (Warszawa).

Warto dodać że turniej stał na wysokim poziomie, cieszy nas fakt, że coraz chętniej przyjeżdżają do naszego miasta zawodnicy z różnych miejscowości. Najlepsze pary odebrały puchary oraz nagrody rzeczowe z rąk p. Doroty Sobotki reprezentującej Urząd Miejski w Pułtusk oraz dyrektora MOSiR p.Marcina Nożykowskiego. Podziękowania należą się sponsorom turnieju – “Karczma Wielka Lipa” – Anna i Łukasz Strzelczyk, i “AnzoSport” – Marcin Czubkowski.

Facebook
Facebook
YouTube
Email
RSS