VIII Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk

W dniu 09.08.2020 r. na plaży miejskiej został rozegrany VIII Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk. Po raz kolejny pogoda dopisała siatkarzom.

Do Turnieju zgłosiło się sześć drużyn m.in. z Warszawy, Lipowca Kościelnego, Ciechanowa, Szczytna i Pułtuska. Turniej został rozegrany systemem pucharowym po wcześniejszej grze w grupach. W meczu o 3 miejsce spotkały się pary z Lipowca Kościelnego (Bierdnik/Cichocki) i Warszawy (Orliński,Sikora). Lepsza w tej potyczce okazała się para z Lipowca Kościelnego pewnie wygrywając 2:0 i tym samym wskakując na najniższy stopień podium.

W finale zaś spotkały się pary z Ciechanowa (Szerszeń/Tański) i Szczytna (Kobus/Hain). W pierwszym secie goście ze Szczytna szybko objęli prowadzenie zwyciężając partię 15:7. W drugiej odsłonie już tak łatwo nie było lecz ta parta także padła łupem dla pary ze Szczytna 15:13 i całym meczu 2:0 dla pary Hain/Kobus.

Najlepszym siatkarzem turnieju został wybrany zawodnik ze Szczytna Michał Kobus. Puchary oraz nagrody rzeczowe wręczył zastępca Burmistrza Miasta Pułtusk Mateusz Miłoszewski.

To nie pierwszy raz kiedy o naszych turniejach słychać nawet w sąsiednich powiatach czy województwach, bardzo cieszy nas fakt że możemy się pochwalić wysokim poziomem zawodów. Szczególne podziękowania należą się sponsorom turnieju – Karczmie „Wielka Lipa” – Anna i Łukasz Strzelczyk, oraz sklepowi sportowemu “AnzoSport” – Marcin Czubkowski.

Facebook
Facebook
YouTube
Email
RSS