Wyniki “Małego Biegu Mateuszowego”

W dniu 16.09.2021 r. na Stadionie Miejskim w Pułtusku z okazji XXIII Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza odbył się „Mały bieg Mateuszowy” dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.. Oficjalnego otwarcia biegów dokonał Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk oraz zastępca Burmistrza Miasta Pułtusk Mateusz Miłoszewski.

Do zawodów zgłosiło się siedem szkół podstawowych i cztery szkoły ponadpodstawowe.  Najlepsi zawodnicy i zawodniczki odebrali z rąk  zastępcy Burmistrza Miasta Pułtusk Mateusza Miłoszewskiego i  Dyrektora MOSiR Marcina Nożykowskiego pamiątkowe medale oraz puchary.

Wyniki Biegów indywidualnych

Przedszkola:

  • BIEG SPRINTERSKI PRZEDSZKOLAKÓW- 50 m – dziewczynki

– 1 miejsce Oleksa Janika (ZSP w Przemiarowie)

– 2 miejsce Galas Dominika (ZSP w Przemiarowie)

Szkoły podstawowe:

  • BIEG NR 1400m – dziewczęta rocznik 2014 -2013

– 1 miejsce Wiloch Oliwia (PSP Winnica)

– 2 miejsce Stańkowska Katarzyna (PSP Przemiarowo)

– 3 miejsce Nalewajk Ola (PSP nr 1)

  • BIEG NR 2400m – chłopcy rocznik 2014-2013

– 1 miejsce Stańkowski Aleksander (PSP Przemiarowo)

– 2 miejsce Jakub Wawrzeńczak (PSP Winnica)

– 3 miejsce Oliwier Goździewski (PSP nr 4)

  • BIEG NR 3600 m – dziewczęta rocznik 2012 -2011

– 1 miejsce Piątkowska Malwina  (PSP nr 4)

– 2 miejsce Ambroch Klaudia (PSP nr 1)

– 3 miejsce Stalmach Natalia (SP Zatory)

  • BIEG NR 4600m – chłopcy rocznik 2012 – 2011

– 1 miejsce Leleń Antoni  (PSP nr 4)

– 2 miejsce Osica Karol (PSP nr 4)

– 3 miejsce Roze Igor (PSP nr 4)

BIEG NR 5800m – dziewczęta rocznik 2010 – 2009

– 1 miejsce Śmietańska Asia (PSP Winnica)

– 2 miejsce Rakowska Ola (PSP Winnica)

– 3 miejsce Borek Zuzanna (PSP nr 4)

  • BIEG NR 6800m – chłopcy rocznik 2010 – 2009

– 1 miejsce Pawłowski Stanisław (PSP nr 4)

– 2 miejsce Pikora Damian (PSP nr 4)

– 3 miejsce Tkaczy Karol (PSP nr 4)

  • BIEG NR 7800 m – dziewcząt rocznik 2008-2007

– 1 miejsce Kowalska Nikola (SP Zatory)

– 2 miejsce Druchniak Lidia (SP Zatory)

– 3 miejsce Chupka Małgorzata (PSP nr 1)

  • BIEG NR 81000m – chłopcy rocznik 2008-2007

– 1 miejsce Seroka Miłosz (PSP nr 4)

– 2 miejsce Jagielski Oliwier (PSP Winnica)

– 3 miejsce Godlewski Stanisław (PSP nr 3)

Sztafety szkół podstawowych – 800 m ( 4 x 200 m)

                  – 1 miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa w Zatorach

                  – 2 miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Pułtusku

                  – 3 miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa w Winnicy

                  – 4 miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Pułtusku

Szkoły ponadpodstawowe :

  • BIEG NR 1800 m – dziewczęta rocznik 2006-2005-2004-2003

– 1 miejsce Matylda Muskała (LO im. Piotra Skargi w Pułtusku)

– 2 miejsce Arasim Katarzyna (LO im. Piotra Skargi w Pułtusku)

– 3 miejsce Czyż Julia (LO im. Piotra Skargi w Pułtusku)

  • BIEG NR 21000 m – chłopcy rocznik 2006-2005-2004-2003

– 1 miejsce Makowski Mateusz (LO im. Piotra Skargi w Pułtusku)

– 2 miejsce Juras Kuba (LO im. Piotra Skargi w Pułtusku)

– 3 miejsce Parzychowski Sebastian (Zespół Szkół im Bolesława Prusa w Pułtusku)

Sztafety szkół ponadpodstawowych – 800 m ( 4 x 200 m)

                  – 1 miejsce Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku

                  – 2 miejsce Zespół Szkół Centrum Szkolenia Rolniczego w Golądkowie

                  – 3 miejsce Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku

Opracował:

Przemysław Kowalski

MOSiR           

Facebook
Facebook
YouTube
Email
RSS