tenis stołowy

XIV turniej Grand Prix w Tenisie Stołowym 2019/2020

W piątek, 28.02.2020 r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się XIV turniej zaliczany do klasyfikacji XIX edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowo Lokatorsko-Własnościowej oraz o nagrody sponsorów. Sponsorzy: firma „ Garda” Sp. z o.o., firma ARTGUM Sp.j Karpiński, Sobieraj, Sadowski, Starostwo Powiatowe oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Wyniki XIV turnieju:

• Kategoria szkoły podstawowe chłopcy kl. IV
1 miejsce Ochtabiński Bartek
2 miejsce Zalewski Damian

• Kategoria szkoły podstawowe kl. V
1 miejsce Świderski Gabriel

• Kategoria chłopcy kl. VI
1 miejsce Kłosiński Filip
2 miejsce Miecznikowski Kacper

• Kategoria chłopcy klasy VII
1 miejsce Ochtabiński Jakub

• Kategoria szkoły podstawowe chłopcy kl. VIII
1 miejsce Buraczewski Dominik

• Kategoria OPEN szkoły Podstawowe
1 miejsce Kłosiński Filip
2 miejsce Buraczewski Dominik
3 miejsce Ochtabiński Jakub
4 miejsce Świderski Gabriel
5 miejsce Miecznikowski Kacper, Ochtabiński Jakub
6 miejsce Zalewski Damian

• Kategoria kobiet
1 miejsce Szulecka Renata

• Kategoria do 40 lat
1 miejsce Kreciejewski Kacper
2 miejsce Gajowiecki Krzysztof
3 miejsce Oleksa Jarosław
4 miejsce Miecznikowski Kacper
5 miejsce Polak Robert, Skoczeń Adam
6 miejsce Wojnowski Emilian
7 miejsce Biernacki Łukasz

• Kategoria powyżej 40 lat
1 miejsce Chodkowski Zbigniew
2 miejsce Kędel Mariusz
3 miejsce Mroziewicz Marek
4 miejsce Wróbel Piotr
5 miejsce Puzio Grzegorz, Szulecka Renata
6 miejsce Salamon Marcin, Bobowski Jacek
7 miejsce Jakubczak Jacek, Orłowski Janusz, Sierzan Jerzy, Wróblewski Zbigniew

• Kategoria Open
1 miejsce Miecznikowski Krzysztof
2 miejsce Kręciejewski Kacper
3 miejsce Mroziewicz Marek
4 miejsce Chodkowski Zbigniew
5 miejsce Wróbel Piotr, Oleksa Jarosław
6 miejsce Kędel Mariusz, Miecznikowski Kacper
7 miejsce Orłowski Janusz, Szulecka Renata, Gajowiecki Krzysztof, Skoczeń Adam
8 miejsce Salamon Marcin, Jakubczak Jacek, Puzio Grzegorz, Bobowski Jacek
9 miejsce Wróblewski Zbigniew, Buraczewski Dominik, Polak Robert, Biernacki Łukasz

Pomysłodawcą i sędzią głównym turnieju jest Włodzimierz Foltyn.
Kolejny Turniej odbędzie się 06.03.2020 r. (Piątek)

Opracował: Włodzimierz Foltyn MOSiR Pułtusk

Facebook
Facebook
YouTube
Email
RSS