Zakończenie XX Edycji GRAND PRIX w Tenisie Stołowym

W piątek 10.06.2022 r. w PSP nr 3 z oddziałami integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbyło się podsumowanie i uroczyste zakończenie XX Edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym. Turnieje od 20 lat organizowane były pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej oraz o nagrody sponsorów firmy “Garda” sp. z o.o., firmy ARTGUM sp. j. Karpiński, Sadowski, Sobieraj i MOSiR.

W uroczystym zakończeniu wzięli udział Z-ca Burmistrza Miasta Pułtusk p. Mateusz Miłoszewski, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji p. Marcin Nożykowski i przedstawiciel Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 p. Mariusz Pawlak.

Klasyfikacja końcową przedstawił, pomysłodawca i sędzia główny Grand Prix Włodzimierz Foltyn:

kategoria dziewczeta kl. V

1 miejsce Weronika Kłosińska

kategoria dziewczeta kl. VII

1 miejsce Roksana Leleń

2 miejsce Taraszewska Oliwia

3 miejsce Mandzuk Zuzanna

kategoria dziewczeta kl. VIII

1 miejsce Kwiatkowska Klaudia

2 miejsce Orłowska Daria

3 miejsce Prusińska Natalia

kategoria chłopcy kl. VI

1 miejsce Ochtabiński Bartek

2 miejsce Orłowski Damian

3 miejsce Zalewski Damian

4 miejsce Kurpiewski Marcel

5 miejsce Ligowski Jurij

kategoria chłopcy kl VII

1 miejsce Przybyłowski Igor

2 miejsce Gutowski Mateusz

3 miejsce Przybyłowski Ksawier

4 miejsce Tuszyński Fabian

5 miejsce Kuczyński Fabian

kategoria chłopcy kl. VIII

1 miejsce Kłosiński Filip

2 miejsce Kuczyński Dominik

3 miejsce Tyśkiewicz Wiktor

4 miejsce Łuszczewski Krystian

5 miejsce Tuszyński Paweł

6 miejsce Sobieraj Dawid

7 miejsce Jabłoński Konrad

8 miejsce Tomczak Hubert

kategoria do 18 lat

1 miejsce Buraczewski Dominik

2 miejsce Grzela Krystian

3 miejsce Wojtczak Piotr

4 miejsce Pol Mariusz

5 miejsce Ćwiek Oskar

6 miejsce Sepka Kacper

kategoria do 40 lat

1 miejsce Żbikowski Piotr

2 miejsce Wojnowski Emilian

3 miejsce Biernacki Łukasz

4 miejsce Kłosiński Damian

5 miejsce Szymczak Mateusz

kategoria kobiet

1 miejsce Szulecka Renata

2 miejsce Mieszkowska Ewa

3 miejsce Ciok Aneta

kategoria powyżej 40 lat

1 miejsce Salamon Marcin

2 miejsce Orłowski Janusz

3 miejsce Wróbel Piotr

4 miejsce Chodkowski Zbigniew

5 miejsce Wróblewski Zbigniew

6 miejsce Foltyn Włodzimierz

7 miejsce Bobowski Jacek

8 miejsce Kisiel Mariusz

9 miejsce Szulecka Renata

10 miejsce Sierzan Jerzy

11 miejsce Puzio Grzegorz

12 miejsce Białowicz Paweł

kategoria OPEN

1 miejsce Żbikowski Piotr

2 miejsce Wróbel Piotr

3 miejsce Salamon Marcin

4 miejsce Kłosiński Filip

5 miejsce Orłowski Janusz

6 miejsce Chodkowski Zbigniew

7 miejsce Gutowski Mateusz

8 miejsce Foltyn Włodzimierz

9 miejsce Wróblewski Zbigniew

10 miejsce Bobowski Jacek

11 miejsce Biernacki Krzysztof

12 miejsce Kędel Mariusz

13 miejsce Ochtabiński Bartosz

14 miejsce Sierzan Jerzy

15 miejsce Kłosiński Damian

Wszyscy w/w zawodnicy otrzymali z rąk zaproszonych gości pamiatkowe dyplomy, medale, statuetki, puchary i nagrody rzeczowe. Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom: Burmistrzowi Miasta Pułtusk p. Wojciechowi Gregorczykowi, p. Jackowi Stasiakowi z firmy GARDA, p. Pawłowi Karpińskiemu, Arkadiuszowi Sobieraj, Dariuszowi Sadowskiemu z firmy ARTGUM oraz radnemu Rady Miejskiej Mirosławowi Szmei za ufundowanie wspaniałych nagród oraz pizzy (którą wszyscy zajadali sie po zakończeniu uroczystości).

Dziekujemy p. dyrektor PSP nr 3 Dorocie Karzulewskiej za udostępnienie sali gimnastycznej oraz pracownikom za ich wkład pracy.

Organizatorzy dziękują Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej p. Markowi Wojtaszkowi który samego początku pomaga nam w organizacji i sponsoringu Grand Prix.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w turniejach a zwycięzcom gratulujemy.

ze sportowymi pozdrowieniami Włodzimierz Foltyn.

Facebook
Facebook
YouTube
Email
RSS